Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat, taşınma sırasında eşyalarınızı eski evinizden garantili ve güvenli teslim alıp, yeni evinize hasar vermeden taşıma hizmetidir.

Taşınmak dünyanın en zor işi gibi görülebilir. Hatta dünyanın en zor işidir de. Taşınmak sizin için çok zor olsa da, bizim için çok kolay bir iştir. Evinizi taşımaya karar verdiğinizde evden eve nakliyat firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Size sadece taşınma günü ve saatini belirlemek kalır. Yaz kış demeden Türkiye’nin her yerine evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz.

Taşınma süresi nedir?

Taşınma başlamadan önce değerli eşyalarınızı kolilemeniz çok önemlidir. Değerli eşyalar olarak olarak nitelendirdiğimiz eşyaları şöyle sıralayabiliriz; Kırılacak eşyalar, Antika eşyalar, Manevi değeri yüksek eşyalar ve Mutfak gereçleri.

Bu saydığımız eşyalarınızı kolilemek, taşınma hızını daha da kolaylaştıracaktır. Kolileme yaptığınız taktirde ekibimizin evinizi tamamen araca yerleştirmesi 2 ve 4 saat arasında gerçekleşmiş olur. Taşınacağınız semte ulaşıldığında mobilya montajlarınız da dahil en fazla yine 2 ve 4 saat arasında taşınma işlemi gerçekleşmiş olur.

Evden eve nakliyat fiyatı nedir?

Taşınmak istediğiniz yerden yeni evinize taşınma ücreti, yol mesafesine göre değişmektedir. Ayrıca sigortalı taşıma işlemi içinde firmalar extra ücret talep edebilir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Yılların verdiği tecrübe ve teknolojik alanda yaptığımız yatırımlarla müşterilerimize rahat bir taşınma imkanı sunuyoruz. Mobilya ustalarımız ve taşıma personelimizle, değer verdiğiniz eşyalarınızı yeni mekanınıza güvenle taşıyoruz.